“Katra sieviete pēc dabas jau ir slimnieku kopēja, tāda ir lielas sabiedrības daļas pārliecība. Bet īstenībā lielākā daļa pat no profesionālu slimnieku kopēju, nezin slimnieku kopšanas ābeci. Pat labi izglītotās ģimenēs, kopjot slimnieku, tiek pieļauta liela nesakārtotība – kas ir pilnīgi pretēji tam, kā vajadzētu būt īstenībā.”

No Florences Naitingeilas grāmatas "Kā aprūpēt slimniekus" ("Notes of nursing")

homeserv.jpg Pēc operācijām, traumām, hroniskajām saslimšanām bieži ir nepieciešama palīdzība pat vienkāršo sadzīves darbu izpildē.
Šādos brīžos kļūst skaidrs, ka aprūpes procesā svarīga ir ne tikai aprūpētāja medicīniskā izglītība, bet arī labsirdība, spēja uzklausīt, pacietība un godīgums. Tieši no speciālista profesionālām iemaņām un attieksmes būs atkarīgs tas kā cilvēks jutīsies un cik ātri veseļosies.

Pateicoties zināšanām un ilggadējai pieredzei, mūsu speciālisti palīdz pacientiem ar hroniskajām saslimšanām, tai skaitā ar Alcheimera slimību, vecuma demencēm, izkaisīto sklerozi, diabētu, locītavu slimībām, smadzeņu asinsrites traucējumiem  u.c.

Kā palīdzēs mūsu aprūpes speciālists?


Aprūpe mājās – tā ir iespēja:


Mājas aprūpes pakalpojuma cena – no 2.50 LVL stundā. Cena ir atkarīga no pakalpojuma veida un ilguma, aprūpes speciālista kvalifikācijas un klienta stāvokļa īpatnībām, piemēram, svara vai slimības. Minimālais stundu skaits vienas vizītes laikā – 2 stundas.

Pie mums ir iespējams iegādāties vai iznomāt dažādus tehniskus palīglīdzekļus – funkcionālās gultas, staigāšanas palīglīdzekļus, invalīdu ratiņus, dušas un vannas krēslus u.c.

Zvaniet -  2000-90-80


Atkarībā no Jūsu situācijas mēs piedāvāsim optimālo aprūpes stundu skaitu un elastīgas atlaides