1. Vai Pirmā Patronāžas Servisa speciālisti strādā arī brīvdienās, kad ģimenei uz kādu laiku ir nepieciešams izbraukt un slimojošais cilvēks paliek viens mājās? Jā, protams, ja mūsu palīdzība būs nepieciešama brīvdienā vai svētku dienā, mēs, iepriekš saskaņojot, nodrošināsim vizīti. Mēs strādājam, lai Jūs varētu būt mierīgi, ka tuvinieks būs pieskatīts un aprūpēts, kad tas būs nepieciešams.


2. Kas ir nepieciešams, lai saņemtu medmāsas pakalpojumu mājās? Visas manipulācijas medmāsa izpilda tikai pēc ārsta rakstiska nozīmējuma. Ja Jums ir ārsta uzrakstītās norādes māsiņai, tad tuvākajā laikā tas tiks izpildīts. 


3. Cik ilgi pēc pieteikšanās būs jāgaida speciālista vizīte? Aprūpes speciālists varēs uzsākt darbu maksimāli divu darba dienu laikā. Medmāsa – 24 stundu laikā. Ārsta-speciālista vizīti notiks dažu dienu laikā, atkarība no ārsta noslodzes.


4. Kas ietilpst aprūpes pakalpojuma cenā? Maksa par aprūpes pakalpojumiem atkarīga no aprūpes stundu skaita diennaktī, maksa par medmāsas pakalpojumu ir atkarīga no veicamās manipulācijas un attāluma līdz pacientam. Cenā ietilpst aprūpei izmantojamie ķermeņa kopšanas līdzekļi, pārsienamie materiāli. Cenā neietilpst zāles.

5. Ka var apmaksāt pakalpojumu? Maksāt par pakalpojumu var gan skaidrā naudā pēc kvītiņa, gan ar pārskaitījumu pēc saņemtā rēķina.

6. Cik bieži mājās slimojošam cilvēkam var taisīt klizmu? Vai to var izdarīt aprūpētājs? Klizma nemaz nav vienkārša manipulācija un tai ir diezgan daudz kontrindikāciju. Tādēļ izpildīt šo procedūru var tikai medmāsa un tikai pēc ārsta nozīmējuma.