PIRMAIS PATRONĀŽAS SERVISS MEDICĪNAS CENTRS "DZĪVOSIM" 
2000-90-80
esf1.jpg eu1.jpg

Pavadonis- asistents

assistant.jpgJa Jums vai Jūsu tuviniekiem ir nepieciešama palīdzība ārpus mājas – Pirmais Patronāžas Serviss piedāvā iespēju saņemt pavadoņa-asistenta pakalpojumu!

Šobrīd pietiekoši liela Latvijas iedzīvotāju daļa - ir cilvēki ar dažādu invaliditātes pakāpi vai funkcionāliem (redzes, dzirdes, kustību) traucējumiem. Diemžēl, pat tad, ja cilvēkam ir nodrošināta aprūpe un medicīnas pakalpojumi, viņa saskarsme ar ārējo pasauli bieži vien ir ierobežota. 

Lai Jums vai Jūsu tuviem cilvēkiem būtu iespēja patstāvīgi iepirkties, piedalīties sadzīves jautājumu risināšanā, apmeklēt ārstniecības iestādes, piedalīties sporta, kultūras un sabiedriskajās aktivitātēs, mēs piedāvāsim Jums uzticamu un uzmanīgu palīgu – personīgo asistentu. 
© Pirmais Patronāžas Serviss
Top.LV
:: THOUGHTS ASIDE ::
How to tackle promoting a website, if you are a newcomer to the subject? The most challenging part would be finding a good service provider; someone with expertise, backed up with years of experience on the market. There are thousands of such services on the web, but we recommend Software Submit.NET search engine submission services for website owners. While being an expert in software promotion, they also have a great range of services for website owners, you do not have to sell software applications to be able to benefit from their services.
Work by: praca
superakcijas.lv videocv.lv dzivosim.eu AMRAY - Free Web Directory Suchmaschinenoptimierung mit Ranking-Hits Dmoz online casino Free link exchange