PIRMAIS PATRONĀŽAS SERVISS MEDICĪNAS CENTRS "DZĪVOSIM" 
2000-90-80
esf1.jpg eu1.jpg

Jautājumi

1. Vai Pirmā Patronāžas Servisa speciālisti strādā arī brīvdienās, kad ģimenei uz kādu laiku ir nepieciešams izbraukt un slimojošais cilvēks paliek viens mājās? Jā, protams, ja mūsu palīdzība būs nepieciešama brīvdienā vai svētku dienā, mēs, iepriekš saskaņojot, nodrošināsim vizīti. Mēs strādājam, lai Jūs varētu būt mierīgi, ka tuvinieks būs pieskatīts un aprūpēts, kad tas būs nepieciešams.


2. Kas ir nepieciešams, lai saņemtu medmāsas pakalpojumu mājās? Visas manipulācijas medmāsa izpilda tikai pēc ārsta rakstiska nozīmējuma. Ja Jums ir ārsta uzrakstītās norādes māsiņai, tad tuvākajā laikā tas tiks izpildīts. 


3. Cik ilgi pēc pieteikšanās būs jāgaida speciālista vizīte? Aprūpes speciālists varēs uzsākt darbu maksimāli divu darba dienu laikā. Medmāsa – 24 stundu laikā. Ārsta-speciālista vizīti notiks dažu dienu laikā, atkarība no ārsta noslodzes.


4. Kas ietilpst aprūpes pakalpojuma cenā? Maksa par aprūpes pakalpojumiem atkarīga no aprūpes stundu skaita diennaktī, maksa par medmāsas pakalpojumu ir atkarīga no veicamās manipulācijas un attāluma līdz pacientam. Cenā ietilpst aprūpei izmantojamie ķermeņa kopšanas līdzekļi, pārsienamie materiāli. Cenā neietilpst zāles.

5. Ka var apmaksāt pakalpojumu? Maksāt par pakalpojumu var gan skaidrā naudā pēc kvītiņa, gan ar pārskaitījumu pēc saņemtā rēķina.

6. Cik bieži mājās slimojošam cilvēkam var taisīt klizmu? Vai to var izdarīt aprūpētājs? Klizma nemaz nav vienkārša manipulācija un tai ir diezgan daudz kontrindikāciju. Tādēļ izpildīt šo procedūru var tikai medmāsa un tikai pēc ārsta nozīmējuma.

© Pirmais Patronāžas Serviss
Top.LV
:: THOUGHTS ASIDE ::
How to tackle promoting a website, if you are a newcomer to the subject? The most challenging part would be finding a good service provider; someone with expertise, backed up with years of experience on the market. There are thousands of such services on the web, but we recommend Software Submit.NET search engine submission services for website owners. While being an expert in software promotion, they also have a great range of services for website owners, you do not have to sell software applications to be able to benefit from their services.
Work by: praca
superakcijas.lv videocv.lv dzivosim.eu AMRAY - Free Web Directory Suchmaschinenoptimierung mit Ranking-Hits Dmoz online casino Free link exchange